3 SPORTOWE FAJTERKI- INSTALAJF

04 / 01 / 2018

Moi drodzy temat o motywacji na instagram’ie już raz dotknęłam – było to w październiku 2017 roku (cały tekst znajdziecie tutaj) Oczywiści cała ekipa, którą wspomniałam jest nadal na mojej “głównej tapecie”, ale postanowiłam dodać kolejne osoby, które cenią sobie bardzo za autentyczność i za to, iż z pełną pasją podchodzą do swojej pracy trenerskiej. Jak kto poniżej wymieniona Kasia napisała “Mam wrażenie, że branża fitness idzie w jakims chorym kierunku…Pogon za “ideałami” z instagrama zamiast pracy dla siebie, dla kształtowania swojej sprawności, dla zdrowia, dla dobrego samopoczucia, dla wzmocnienia charakteru. Za dużo porównań do innych, bycia fit na pokaz i dowartościowywania się lajkami.”

Dlatego też, wychodzę z założenia, że im jestem starsza tym bardziej selekcjonuje osoby w około siebie co za tym też idzie, tym czym mnie karmi świat social media. Ja w tym świecie istnieje od dłuższego czasu i codzienne zaglądanie w wirtualny świat jest dla mnie normą, dlatego szkoda mi  już czasu na byle jakość :)  Pozwoliłam sobie zatem przedstawić Wam 3 profile, które moim skromnym zdaniem są godne obserwowania i zainspirowania się.

    1. @kitolinek – cudownie skromna osoba, trenerka, instruktorka, fajterka życiowa; na jej profilu dowiecie się jak zadbać o siebie nie tylko fizycznie ale też od wewnątrz! ostatnio ruszyła z filmikach gdzie pokazuje jak się mobilizować rozciągać aby zapobiegać kontuzjom co za tym idzie jak być jeszcze bardziej sprawniejszym; a tak naprawdę to KITO kocham za jej przemyślenia, mądrości, porady i za ten spokój, którego nie jest tak wcale łatwo osiągnąć – jak traficie do niej to zrozumiecie o co mi chodzi :) ps. tak cudownie rozciągniętego ciała nigdy w życiu nie widziałam!
    1. @wildlifestyle_fp – Kasia to przepiękny ambitny kociak, totalna entuzjastka sportowa z rozsądnym i zdrowym podejściem do trenowania, budowania siły-wytrzymałości, dochodzenia do celu małymi kroczkami;  jak zajrzycie na jej profil to również zrozumiecie dlaczego zwie się WILD! prawdziwe zwierze sportowe, które co rusz podnosi sobie poprzeczkę; a tak na marginesie to  wysoka piona dla niej za ostatni wpis, po którym należy jej postawić porządnego szoc…% :)
  1. @agata_zaj.acAgatę odkryłam kilka tygodni temu i od razu wiedziałam, że ta dziewczyna swoimi filmikami i tekstami przyciągnie masę osób! ujęła mnie tym jak profesjonalnie przekazuje wiedzę – robi to rzetelnie, mądrze, ale też potrafi zmotywować! świetnie to wygląda i aby tak dalej! więcej takich profili poproszę :)

ph Ewa Goska ❤

jumper ===> Reserved  

RELATED POSTS