INSTAGRAM – 5 MOICH MOTYWACJI

02 / 10 / 2017

Przedstawiam Wam 5 moich ulubionych kont instagram’owych, które na co dzień mnie motywują i inspirują!  Dlaczego tylko 5? hmmmm odpowiedź jest bardzo prosta! Na przestrzeni czasu powstało tak wiele profili, które niewiele mają wspólnego z szerzeniem zdrowego/profesjonalnego podejścia do treningu, diety, motywacji, iż na tą chwile ograniczam się do małej garstki osób. Większość z wymienionych sportowych harpaganów znam osobiście – miałam przyjemność nie jeden raz z nimi rozmawiać i wiem, że nie zmieniły swojego podejścia do sportu. Mimo kilkunasty tysięcy followers’ów nadal propagują zdrowe podejście do treningu,  zwracają uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń, jakość komunikatów, które wysyłają w świat. Cenie je za to, że nadal są prawdziwe, najważniejszy jest dla nich człowiek, zmotywowanie go, pokazanie mu, że można! Zapraszam Was zatem do mojego zestawienia top 5!

    • Kasia @catarinaapolonia, która oprócz tego, że jest turbo pięknym kociakiem jest również prawdziwą wojowniczką, która walczy do końca! pokazuje, że sport to niekończąca się historia, nie zamyka się na jeden rodzaj treningu, nie boi się bodźcować różnymi formami aktywności; motywuje do działania i przekracza swoje granice plus jej instagram jest wizualnie przeeepiękny, polecam gorąco! zresztą sami oceńcie :)

 

    • natomiast Gosia z FitJoy @gosiareysner oprócz tego, że jest instruktorką fitnessu, pracuje na co dzień w korporacji i jest mamą to jeszcze znajduje czas, aby porządnie dać sobie w kość na crossficie jak i zaciszu domowym! zachwyca ciągle nienaganną figurą, a jej przepiękny brzuszek śni mi się po nocach :) Gosia mogłaby uczyć jak zarządzać czasem aby wszystko ze sobą pogodzić i zachować w tym wszystkim optymizm i turbo dużo energii!

 

    • kolejna fajterka to Ania @an_aboo – uosobienie siły, niezłomności w dążeniu do celu; swoim zdeterminowaniem i pracowitością doszła do świetnego poziomu! cudnie wygląda, trenuje z zaciętością i jest przykładem, iż cierpliwością, systematycznością można osiągnąć sukces i robić to co się kocha;

 

    • nie byłabym sobą, gdybym nie wymieniła Lidki @lidiazamylko  – jak dla mnie jest to kobieta rakieta! tytan pracy, przykład kolejnej kobiety, która powinna wykładać planowanie i zarządzaniem czasem i zakładam się, że miałaby całą salę! posiada przeogromne doświadczenie jako trenerka jak i jako instruktorka fintess’u, bardzo zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń jak i bezpieczeństwo; jej instagram jest pełen uśmiechu, energii i motywacji, pisze z serca i tym ujmuje; nie udaje kogoś kim nie jest i dlatego też nadal od X czasu jest na liście moich motywatorek;

 

  • na sam koniec zostawiłam sobie Julitę @julitakotecka_runner, której osobiście the facto nigdy nie poznałam (mam cichą nadzieję, że spotkamy się wreszcie na jakimś evencie) nie wiem jak to się dzieje, ale mam wrażenie, iż jest najmilszą osóbka ever  z totalnie zaraźliwym ciepłym uśmiechem! tutaj warto wspomnieć o tym jak prowadzi instagrama –  to co pisze, zamieszcza,  jak podchodzi do życia i treningu ujmuje od początku i okropnie przyciąga!lubi próbować różnych rodzajów treningów, bawi się poprzez sport i tą energia zaraża swoich podopiecznych :) jedno wiem – chciałabym trafić wreszcie na jej biegowy trening; słyszałam, że za tym promiennym uśmiechem stoi tez wymagający trener!

@catarinaapolonia

@gosiareysner

@an_aboo

Jeżeli jeszcze nie śledzicie któreś z tutaj obecnych trenerek to pora, abyście wyszukały je na instagramie i za-lajk-owały profil. Gwarantuje, że zainspirują nie jednego lenia, aby ruszył swoje cztery litery i zaczął robić coś ze sobą!

ph Ewa Goska ❤

ALL clothes ===> Diverse  

shoes Adidas Originals NMD

 

RELATED POSTS