CLASSY, SASSY AND A BIT SMART ASSY

10 / 08 / 2017

Ja tylko tak na chwilę, na momencik –  zajmę Wam dosłownie parę minut. Dzisiaj w przeważającej części napiszę o tym co planuje zrealizować i mam nadzieję, że pozostaniecie ze mną do końca. Na sam początek opisze w kilku słowach o tym co mam na sobie lub inaczej – jakie zło mnie podkusiło aby znowu pokazać się Wam w ciemnych barwach :)

Moi drodzy nie ma tutaj wielkiej filozofii, nie stoi za tym jakieś ambitne stwierdzenie – ja po prostu uwieeelbiam czarny kolor. Baaaa! pokuszę się stwierdzić z ręką na sercu, iż nie znam osoby, która nie uważa podobnie :) Cenie go za klasę, wielozadaniowość i tajemniczość. A tym razem chciałam po prostu trochę pokazać ostrego pazura, zatrzymać Was na chwilę. Czarna ramoneska, zabudowany stanik z push-upem, obcisła spódnica i czapka prawda, że to takie proste?! Nie mi to oceniać, ale sądzę, że efekt został uzyskany ===> ja Was zaciekawiłam tak abyście pozostali na stronie choć przez chwilę i doczytali do końca to co może Was tak naprawdę zainteresować. Zapraszam zatem dalej…

Plany o których pisałam na samym początku to projekty, które już powoli realizuje! Nie wiem czy ktoś z Was zauważył, ale zaczęłam się ostatnio”wymądrzac”! Pierwszy mój materiał mieliście okazje przeczytać tutaj. W Runfashion Tips  znajdziecie kilka rad, płynących z głębi mojego dużego serducha, sprawdzone na swoim organizmie, które mam nadzieję pomogą komuś np.: kupić właściwą matę lub też zmotywuje się do przebiegnięcia pierwszych km. Takie czary mary będę uprawiała! :) Myślę też, aby kilka słów napisać o kawie, którą tak uwielbiam, o jodze która widnieje często na moim tygodniowym planie treningowym. Będzie również wzmianka o osobach, które mnie na co dzień motywują jak również co mnie tak naprawdę napędza, przy czym dostaję kopa do działania. Połowę z tych tematów znajdziecie jeszcze w tym miesiącu, zatem ja się zabieram za kolejny post, a Wam życzę turbo udanego długiego weekendu, zresetowania swojej głowy i “odpięcia wrotek”! Do usłyszenia za kilka dni :)

Ewa Goska ❤

ALL clothes ===> Diverse , bra ===> Triumph

RELATED POSTS