CLASSY TEAM

23 / 05 / 2017

Hej! Dość daaawno nie publikowałam materiałów na mojej stronie, pora to zmienic :) Rozpocznę postem ze stylizacją w tle. Mam nadzieje, że Wam przypadnie do gustu!

 

Białe spodnie w opcji skinny połączyłam z szarą bluzą Lily, która służy nie tylko jako okrycie, ale może być równie dobrze użyta jako bluzka, lub tunika do legginsów. Zapinana jest na suwak, który w ciekawy sposób – na ukos został wszyty w materiał. Na uwagę również zasługuje kołnierz, ten element mnie najbardziej zaciekawił i od razu  zaskarbił moja uwagę. Może nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale jest tak wysoki i obszerny, że można się z w nim schować, opatulić :)

Mate do jogi od ekipy Joy in me dzisiaj użyłam tylko jako dodatek. O niej mogłyście przeczytać już tutaj (klik) a ostatnio pokazywałam ją przy jednym z moich essential’i (klik) Nie bez powodu zabrałam ją na zdjęcia ===> będzie bohaterem jeszcze niejednego posta, w którym bardziej pokaże co na niej można porobić. Ostatnie kilka tygodni  więcej praktykuje jogi niż przez cały ostatni rok, zatem mam nadzieje, że poziom jaki zaprezentuje będzie… akceptowalny :)

 ? Puulovver Photography

clothes ===> Diverse, shoes ===> Skechers

RELATED POSTS