CO WAS CZEKA W 2017?

02 / 01 / 2017

Przyrzekłam sobie, że nie będzie żadnego postu z postanowieniami, ale za to brałam pod uwagę podzielenie się z Wami nowościami, które szykuje na łamach mojej strony. Poniższe zdjęcie jest trochę zapowiedzią tego co znajdziecie w 2017 na www.runfashion.pl. ?

Moi drodzy szykuję dla Was więcej kobiecości, delikatności, ale również chciałabym pokazać Wam siłę tych kobiet, które codziennie Nas motywują i inspirują. ?  Tak, tak zgadza się…to nie ja będę teraz głównym bohaterem tylko bardziej narratorem. Oczywiście nie zniknę, będę cały czas obecna tylko po prostu skupię również na tym, aby przedstawiać postacie tak bardzo dobrze znamy z sieci, sal treningowych, które są na tyle barwne i zakręcone na punkcie sporu, że przyciągają i inspirują do działania. Nie zniknie również część modowa baaa mogę teraz napisać, iż wręcz odwrotnie! Z większym naciskiem podkreślę obecność PL marek sportowych ale też tych zagranicznych. Musicie się zgodzić, że Nasza świadomość i ciekawość rośnie, jesteśmy bardziej otwarte na kolory, wzory! Chcemy dobrze wyglądać na sali treningowej, podczas biegania jak i wprowadzamy kilka elementów sportowych do Naszej codziennej garderoby. ?  W związku z tym przygotujcie się na zestawienia, przeglądy kolekcji jak i testy. Dodatkowo znajdziecie u mnie cykliczne konkursy, porady, sportowe essentiale. Celuje do tego, aby moja strona była skarbnicą informacji o najnowszych kolekcjach, wschodzących markach sportowych, motywujących postaciach jak i od czasu do czasu pojawią się u mnie proste/szybkie przepisy i …zestawy treningowe! ? Jest tego sporo, można wręcz stwierdzić, iż ambitnie podchodzę do wymienionych nowości! Pora zatem zdradzić, iż dołączy do mnie ekipa, która swoją wiedzą podzieli się z Wami w zakresie jedzenia jak i ćwiczeń, a dodam, że znacie ich bardzo dobrze z sieci – nie będę osamotniona w swoich zapędach ?

Mam nadzieje, że choć trochę Was zaciekawiłam i zostaniecie ze mną na dłużej. ?  Zapewniam, że niczego nie stracicie a zyskacie dużą dawkę motywacji, inspiracji, informacji o bieżących kolekcjach, czyli inaczej “co takiego ciekawego teraz piszczy w trawie”.  Dodatkowo od czasu do czasu ujrzycie zdrowe jedzonko jak i dobry trening. Wierzę też,  iż z czystej ciekawości będziecie obserwować jak realizuje moje a-wykonalne – jak dla niektórych – plany ? Niech moc będzie z Wami i buziole przesyłam takie gorące -czerwone jak na zdjęciu  ??? ?

 ? Ewa Goska ❤

bra Godsavequeens

 ? NAILS by Esy Floresy Nails

RELATED POSTS