DIAMENTY OD REEBOK-A – MIX IT UP – 2016/2017

08 / 12 / 2016

‼‼‼Moi drodzy Reebok mnie w tym roku kompletnie zadziwił ??tym jak zaczął bawic się kolorami i wzorami! ?To nie jest tylko moje zdanie, ale też większości moich znajomych, które wierzcie mi śledzą bacznie nowinki tych najbardziej znanych marek sportowych. Po prostu tenże gigant wreszcie zaczął zauważac/wyczuwac co tak naprawdę lubimy! ???Zresztą same możecie sprawdzic o co mi chodzi – zapraszam do moich typów, które wyłoniłam z kolekcji “Mix it up” 2016/2017.⏬⏬⏬

zestawy treningowe, kolorowe legginsy, stanik ze wzorem, czarne ubrania Reebok

12

Reebok ??? ???

? MIX-IT-UP REEBOK 2016/2017 ?

Reebok ??? ???

czarne legginsy reeboka, spodenki treningowe, moro zestaw, modnie sportowo

 Nie ma co ukrywac każda z Nas lubi dobrze wyglądac nawet na sali treningowej, bieżni czy też na treningu outdoor-owym a Reebok prezentuje taki poziom, że szkoda nie przejrzec ich całego asortymentu. ???Ja zaglądam co jakiś czas i widzę co rusz nowe buty w rozmaitych kolorach, jak i torby, które są duże/pakowne w przeróżnych kształtach. Dbają o to, aby było modnie, wygodnie i ja to bardzo cenie! ? A jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent lub też zastanawiacie czym zaskoczyc siebie w swojej już i tak pełnej szafie to może pora rozpieścic siebie lub też kogoś ⁉ Jak widac na gorze w kolekcji Mix it up znajdują się wzory i kolory, które można dopasować do wielu okazji. Legginsy w zwierzęce printy, wygodne staniki czy również  kurtki biegowej w stylu modnej parki, nadającej się również do chodzenia na co dzień ⏩⏩⏩ to tylko kilka pozycji do wyboru z ich propozycji. ???Miłego oglądania i …kupowania. ???

ps. doszły mnie słuchy, że bryka na stronce najnowsza kolekcja na sezon wiosna/lato 2017 z ponad 800 nowymi produktami! słabo?! ?

 ? Ewa Goska ❤

 ? NAILS by Esy Floresy Nails

 

RELATED POSTS