JUST FUN

24 / 11 / 2017

Nie wiem czy pamiętacie ale w przedostatnim poście Moje plany przed 2018 pisałam Wam o tym, że zaktualizuje dział Other Side w którym ukazuje moje drugie oblicze ===> nie te biegowe, modowe, treningowe ale kobiece, takie z pazurkiem. Tak się złożyło, że dosyć szybko je Wam pokazuje. Wraz z Ewą moja fotografką miałam przyjemność spotkać się tydzień temu na zdjęciach stricte sportowych. Poniższy materiał wyszedł bardzo spontanicznie a impulsem była konsola, która leżała na łóżku :)

Raz może dwa razy w swoim młodym życiu grałam na konsoli, ale pomyślałam, że warto “poszaleć” i właśnie zgrać to w taki sposób. Różowy set od ekipy Mulholland Life, białe łóżko, pokój i konsola wydała Nam się zacnym połączeniem. Błyszczące czerwono-białe paznokcie przyciągają wzrok a naturalny make-up balansuje wszystko tak, aby nie było zbyt wyzywająco.

Ten kto dotrwał do tego miejsca dowie się, że następny post będzie stricte treningowy. Podzielę z Wami bardzo przyjemnym treningiem, który ostatnio pomaga mi budować siłę. Powoli, systematycznie go wykonuje, gdy tylko czas mi na to pozwala. Więcej szczegółów zdradzę pod koniec tygodnia. Udanego tygodnia życzę! Abyście znaleźli czas  dla siebie w tym pędzącym mieście :)

  ? Ewa Goska ❤

 clothes ===> Mulholland Life

RELATED POSTS