MATTE SHAKER TREASURES

14 / 07 / 2017

Tak się złożyło ostatnio, iż trochę rozszerzyłam kierunek tematów na moim blogu. :) Jakiś czas temu pojawił się temat o pielęgnacji twarzy (ten post możecie podejrzeć właśnie tutaj) a w planach mam jeszcze kilka produktów z którymi chciałabym się z Wami podzielić. Natomiast teraz zaprezentuje Wam perełki do ust :)

Matte Shaker od Lancome mam od połowy kwietnia, czyli the facto już jakiś czas. Moi drodzy nazwa nie wzięła się znikąd, bo zasada jej używania jest dokładnie WSTRZĄŚNIJ opakowaniem i miękkim aplikatorem nałóż pomadkę na ust. Na podstawie trzech miesięcy mogę śmiało powiedzieć, że tak trwałej pomadki nie posiadałam nigdy! Miałam przyjemność próbować dwóch kolorów Pink Power(magenta) i Magic Orange, obie nie wysuszają ust, odpowiednio nawilżają i maja przepiękny intensywny kolor!  Z tego co wiem teraz możecie je zakupić w Sephor’ze i w Douglas’ie. Obecnie jest aż siedem kolorów do wyboru od wibracyjnego pomarańczowego po beżowy. Również możecie podejrzeć filmik Lancome (na ich stronie) jak w barwny sposób ukazana jest moc tych pomadek. Naprawdę polecam podejrzeć ===> FRENCH KISS :)

ps. jeżeli któraś z Was szuka mocnej, trwałej, o pięknym matowym kolorze pomadki to nie ma na co czekać ten produkt na pewno spełni Wasze oczekiwanie, cudownie kolorują usta :)

lipsticks ===> Lancome Matte Shaker PINK POWER/MAGIC ORANGE

RELATED POSTS