MIEJSKA ELEGANCJA

26 / 05 / 2017

AAA, no to mamy pierwszy post od dłuższego czasu w którym główną role odgrywa sukienka! Jeżeli ktoś jest ciekawy co się stało, że pojawiła się właśnie teraz  zapraszam dalej :)

Uważam, że trudno przejść obok tej sukienki obojętnie! Tak też się stało w moim przypadku :) Wygląd a dokładnie długość, kolor i najważniejsza ta rzucająca się szara falbana, która została doszyta od góry zwróciła moją uwagę od razu! Muszę przyznać, iż czułam/-ję się w niej bardzo swobodnie mimo, że do długich sukienek nie należy. Zachowuje sportowy styl na miasto, ale też doskonale wpisuje się na imprezę i w tym przypadku jedynie zmieniłbym buty np. na wysoki cienki obcas.

Czas na detale! Mała szara torebka ze złotym paskiem idealnie wtopiła się w całą stylizację. Kultowy model Reeboka  Club C 85 też jest godny uwagi. Mam na sobie nową ich odsłonę “Diamond”, z posrebrzanym wykończeniem. Te ślicznotki zawsze przyciągają wzrok gdziekolwiek nie pójdę, jak ja to mówię efekt białego koloru, fasonu i tego sreberka :)

Oczywiście byłoby grzechem gdybym nie wspomniała o tym przepięknych wzorkach na paznokciach. Wykonała je Kasia z warszawskiego salonu WISŁA.Osoby, które śledzą moje konto na INSTAGRAMIE wiedzą, że innych wzorów nie akceptują :) – geometria, geometria I jeszcze raz geometria.

ps. na końcu dołożyłam swoje 3 grosze co Was czeka przy następnych publikacjach :) POLECAM zajrzeć

Moi drodzy zdradzę Wam, iż mam za sobą dwa bardzo ciekawe projekty, którym zamierzam poświęcić dwa oddzielne posty.  W ostatnich dniach miałam przyjemność brać udział w sesjach zdjęciowych z ciekawymi, młodymi i utalentowanymi ludźmi , które na pewno wzbudzą duże zainteresowanie. Na zakończenie dodam, że wracam z działem Runfashion Cook! Planuje dzielić się z Wami ulubionymi koktajlami, jak również zdrowymi turbo  smacznymi zamienniki słodyczy, które są łatwe i szybkie do zrobienia. W końcu mamy lato i żyjemy w Polsce gdzie sezonowe owoce są tylko przez chwile. Korzystajmy z nich jak najwięcej!

 ? Puulovver Photography

clothes & bag ===> Diverse, shoes ===> Reebok Classic  Club C 85

? NAILS by SALON WISŁA

RELATED POSTS