CO DALEJ?! – MOJE KOLEJNE CELE

14 / 04 / 2018

Ja proszę Państwa dzisiaj konkretnie i na temat. Od początku roku minęło cztery miesiące a moje cele które sobie na początku założyłam uległy małej zmianie. Teraz skupiam się doszkalaniu, praktykowaniu na sobie ale również na moich podopiecznych różnych form treningu i ćwiczeń. Swój rozwój warto oprzeć na wiedzy i umiejętnościach osób, które więcej wiedzą od Nas, dlatego na mojej liście od X czasu jest:

Powyższa lista bankowo się powiększy, jest przewidziana na najbliższe dwa miesiące. Wybór padł własnie na te tematy jak i szkoleniowców bo po 1. jestem świadoma jakie mam braki a po 2. zasięgnęłam opinii od osób, które były jak i znają szkoleniowców.

Ale człowiek nie tylko żyje samym doszkalaniem się, prawda?! Ten kto mnie obserwuje od jakiegoś czasu zauważył, iż z początkiem roku odebrałam papiery na trenera personalnego. Jak napisałam na górze działam przy tym temacie powoli i systematycznie. Nie jest to jeszcze praca na cały etat, ale przypuszczam iż kwestia czasu jak będę mogła Wam się pochwalić gdzie będę urzędowała. Mam nadzieje, że to będzie szybciej niż sobie zamierzyłam. Na pewno zrobię tak, abyście ten fakt zauważyli. :)

Aaa i jeszcze jedno! jeszcze w kwietniu opublikuje dwa bardzo proste obwodowe treningi, przy których zapewniam zmęczycie się! ps. ja najpierw sprawdzam na sobie te wszystkie kombinacje aby Wam było “lepiej” trenować.

RELATED POSTS