NEWS WITH CARDIO BUNNY

25 / 07 / 2017

Girls! przekazuje Wam kilka perełek z najnowszej kolekcji  CARDIO BUNNY Wild Bird. Podzieliłam ten wpis na część gdzie to ja pomykam po warszawskim centrum w modelach od Cardio Bunny, ale też umieściłam na końcu galerie, gdzie znajdziecie podgląd reszty ekipy :)

Zacznę może od ich hasła “poczuj się jak niezwykle, kolorowy ptak”. Trudno nie zauważyć, iż ich kolory są mocne, wyraziste tak jak ptaki – cudowronki, które symbolizują niezwykłą siłę i moc, ale zarazem są wolne! Podobnie w sesji wizerunkowej również jest zachowany duch wolnego i rajskiego ptaka :) Zresztą zapraszam Was na sam dół, tam dojrzycie to o co mi chodzi. Wiem również, że kolekcje Cardio Bunny zawsze zadziwiają! Marka nigdy nie bała się/ nie boi się stosować wyrazistych kolorów, odważnych krojów jak i wzorów. Za każdym razem dana kolekcja ma swoją historię, uwodzi a zarazem ciekawi ich identyfikacja jak i dbałość o szczegółowy opis każdego modelu. Tym razem mamy do wyboru linie bluebird, sparrow jak i swan ale też flaming! :)

Przemyciłam również set Oleander – kurtkę jak i szorty, który świetnie się sprawdzi na trening w terenie jak i na letnie festiwale :) Cały zestaw wykonany jest ze zwiewnej, lekkiej kwiatowej tkaniny która jednocześnie chroni przed wiatrem. Jeżeli któraś z Was chce łączyć wygodę podczas biegu z dobrą jakością wykonania i oryginalnym designem to ta pozycja jest idealna!

Dajcie koniecznie znać, który model jest Waszym ulubionym! Mnie zachwycają ich czarne modele np. legginsy z serii Bluebird jak i top Cardinal z turbo sexy wycięciami na ramionach!

photo by Marta Miklińska ❤

clothes Cardio Bunny

NEWS IN CARDIO BUNNY

RELATED POSTS