NOWOŚCI Z GYM HERO

02 / 06 / 2017

Jakiś czas temu zostałam zaproszona do sesji sportowej w której to właśnie seciki od Gym Hero grały główną rolę.  Już teraz muszę się Wam pochwalic, iż materiał zdjęciowy który otrzymałam na dniach jest naprawdę piękny! Miałam przyjemność pracować z turbo utalentowanym młodym fotografem, który uchwyca same najlepsze kadry i widzi to co najważniejsze. Przedstawię go już za kilka dnia! Zapewniam Was, że jego nazwisko nie jeden raz będziecie mieli okazję zobaczyc przy sportowych sesjach największych marek.

Tym bardziej się cieszę, bo mój czas został właściwie spożytkowany. Jeszcze raz powtórzę, iż efekt zdjęć jest cudny, ale kilka godzin spędziliśmy na słońcu, aby uzyskac te właściwe ujęcie. Ten kto sam robi zdjęcia lub brał udział w sesji zdjęciowej, wie, iż czasami trzeba się nachodzic aby znaleźc to właściwe miejsce. Podsumowując to spodziewajcie się b.dobrego materiału, na którym biegam po warszawskich perełkach architektonicznych. :)

A teraz planuje i piszę dla Was kolejne posty, które będą stricte związane m.in. z premierą nowej kolekcji bardzo znanej PL marki, z moim rytuałem pielęgnacyjnym jak i pokażę stylizacje idealną na wyjście z przyjaciółmi i na imprezę. Będzie jeszcze kilka projektów, które dopinam i już wdrażam, zatem będzie na co patrzeć i mam nadzieje inspirować się :)

Ewa Goska ❤

blouse ===> Gym Hero

RELATED POSTS