PACZKA PEŁNA INSPIRACJI OD GYM HERO!

22 / 12 / 2016

✨✨✨ Cóż to ja mogę mieć w tej pięknie różowo-pastelowej paczuszce ?!? Sprawdźcie same czym Gym Hero mnie zaskoczył! ✌? Pozwoliłam sobie także opisać jak można otrzymać tak cudny zestaw i tak dla zachęty ? podesłałam Wam kilka moich typów z ich najnowszej kolekcji. ⬇⬇⬇

różowa paczka, duża paczka, prezenty, treningowe zestawy

czarny kot, sportowe zestawy, rózowa paczka, pastelowe pudełko

Jak widzicie sam kotek zainteresował się całą sytuacją.?? A tak poważnie to Cirri jest urodzonym modelką‼ zero skrępowania przede mną, pozowała w pełni profesjonalnie i była mega uroczy przy tym wszystkim- sam miodzik ???? Oczywiście odeszłam trochę od meritum zatem szybko do Was wracam ✌ W ten święta Mikołaj? był dla mnie baaardzo szczodry, bo otrzymałam przecudny zestaw od ekipy GH! Znalazłam w nim ➡➡➡ 2 pary legginsów – to w nich będę brykała od Nowego Roku? ? różowy kubek o którym marzyłam od X czasu ?? koszulkę z takim różem jaki ja uwielbiam plus tą pastelową FitGirl bluzę, którą wypatrzyłam już na samym początku wejścia ich jesiennej kolekcji!??A jako dodatek otrzymałam prześwietne plannery treningowe o przeróżnych tytułach ===> “Pomiar”, “No Sugar Challenge” czy “Squats Challenge” ? ? Słabo?! Nie będę ukrywac, iż cieszę się tym secikiem jak głupia, bo wszystko jest piękne i naprawdę wykorzystam każdą rzecz, którą ekipa GYM HERO włożyła dla mnie do paczuszki ✌?

A teraz już ostatnie informacje podsyłam, które obiecałam Wam na samym początku ?  powyższą paczkę ? możecie otrzymać w dwojaki sposób ??

  1. przy zamówieniu powyżej 300 zł otrzymujecie taką oto paczkę prezentową pełną motywacji z zestawem gift’ów od Gym Hero ✌?
  2. również możecie ją oddzielnie kupić przy jakimkolwiek zamówieniu i koszt wówczas tej paczki wyniesie Was  20 zł ✌

? NEW GYM HERO TREASURES ?

 ? Ewa Goska ❤

 ? NAILS by Esy Floresy Nails

RELATED POSTS