RUNFASHION&UNDER ARMOUR

17 / 05 / 2016

Drodzy follower’si troszeczkę zaniedbałam dział WIN WITH RUNFASHION i pora go ruszyć z kopyta. ✌?Raz w m-cu postaram się, abyście mieli szanse wygrać czy to buciki, czy to zestaw ciuszków treningowych lub też coś ciekawego z PL brand-ów mody street-owo/sportowej. ⚡? Taki krótki wstęp i już przechodzę do głównej części, bo przecież pora coś wygrać! ??Razem z Under Armour Polska mam dla Was do zdobycia buciki treningowe z ich najnowszej kolekcji. Tutaj dwie uwagi dosyć znaczące dla uczestników –  to Wy sami wybieracie, który but Wam się spodoba*** plus dany model znajdziecie na stronie www.mmsport.com.pl

6 konkurs

Zasada zabawy są MEGA prosta:  wystarczy w komentarzu odpowiedzieć na dwa pytania – jaka modelka jest ambasadorką Under Armour i jak Ty rozumiesz hasło #RuleYourself podczas treningu ?

Prawda, że jest to nie wytłumaczalnie trudna zadanie ?! Mam nadzieje, że dacie radę.?

Czekam na Wasze odpowiedzi do piątku(tj.20.05) do godziny 12. Zwycięzce/ zwyciężczynie ogłoszę tego samego dnia wieczorem.

   Zapraszam i życzę powodzenia wszystkim fit-freak’om  ??

ps. szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj

***pod warunkiem, iż rozmiar wybranego model-u będzie dostępny  na powyższej stronie

345678

Napłynęło ok 50 zgłoszeń co nie ukrywam było dla mnie miłą niespodzianką!?? Co nie umniejsza to faktu, iż musieliśmy wybrac jedną osobę i jak to zawsze bywa nie było to łatwe zadanie. Wraz z Under Armour ustaliliśmy, że nagrodę otrzymuje Karolina Bednarska za jej wypowiedź z 19.05. ???? ujęła Nas formą i ciekawym podejściem do tematu. Proszę tutaj nie załamywac się, w czerwcu szykuje dla Was – jeśli wszystko dobrze pójdzie – dwie zabawy, a nagrody będą równie atrakcyjne jak te powyżej/poniżej.?

ps. droga Karolino skontaktuje się z Tobą w sprawie nagrody w tym tygodniu, czekaj proszę na maila ??

5432

 ? Ewa Goska ❤

RELATED POSTS