19 / 07 / 2017

Witam, witam szanownych! Tym razem mam dla Was trochę takiej mojej “prywaty treningowej” :) Zakładam się, że większość z Was – biegaczy – ma swój kalendarz biegowy, który chce zrealizować. Tak się złożyło, iż ja takowy posiadam i zamierzam się nim podzielić. Pomyślałam, że “sprzedam” swoje plany ale Wy w zamian wyjawicie mi swoje starty, które sobie odhaczyliście! Będzie mi miło i przyjemnie jak będę wiedziała, że takich jak jest kilku, takich którzy prawie co m-ac maja jakiś start:) Zapraszam zatem do dalszej części, tam dowiecie się na których to biegach w Warszawie możemy się spotkać :)

  • Praska Dycha (22.07) bieg w Parku Skaryszewskim na 10 km ===> przyznaję się, iż pierwszy raz będę biegła w tej imprezie, jestem turbo ciekawa trasy, organizacji i tego ile osób będzie na starcie! na chwilę obecną zgłosiło się ok 750 osób, co w porównaniu z innymi biegowymi imprezami na taki dystans to nie duża ilość uczestników; nie ukrywam – ten fakt mnie bardzo cieszy, im mniej osób tym wygodniej i swobodniej :)
  • BMW Półmaraton Praski (2.09)  ===>  w tym roku pierwszy raz będzie w wieczornej odsłonie! :) ja jestem z tych którzy przyjęli ten fakt z bananem na twarzy, biegłam dwa razy w tej imprezie i wiem, że opcja – nie mam czym oddychac nie pomaga mi w bieganiu; wielka piątka dla organizatorów za ten ruch!
  • Maraton Warszawski (24.09) ===> hmmm moi drodzy zamierzam przebiec w tym roku maraton, królewski dystans!  na chwilą obecną myśl o takiej liczbie mnie przeraża, ale przypuszczam, że po BMW okaże się jak stoję ze swoja kondycją :) plan jest aby był to właśnie warszawski maraton, choć wiem, że kolejny jest w Poznaniu PKO Poznan Maraton (15.10) co zapewne będzie mnie kusiło, aby po prostu na spokojnie/porządnie przygotować się do pokonania 42 km :)
  • Biegnij Warszawo (1.10) bieg na 10 km ===> osobiście wspominam go bardzo dobrze i pomyślałam, że dlaczego by nie powtórzyc udziału w tej imprezie; świetna atmosfera, dobra organizacja i jeżeli plany biegowe w tym warszawskim maratonie legną w gruzach to zapewne pojawię się 1.10 przy Stadionie Legii skąd co roku rusza Biegnij Warszawo :)
  • Bieg Niepodległości (11.11) bieg na 10 km ===> jak to większośc mówi, bieg w którym można zrobic ładną życiówkę, bo trasa jest istnie do tego zrobiona :) mam plan aby się tam pojawić, sprawdzić siebie tak na zakończenie sezonu :)

Także jak widzicie plan mam ambitne a szczególnie jak przechodzę myślami do dystansu maratońskiego :) Wiem doskonale, iż to wszystko jest osiągalne. Systematyczne treningi i pozytywne nastawienie, że dam rade na pewno pomogą w realizacji mojego kalendarza startowego.

Dajcie znać, jakie Wy macie plany jeszcze na ten rok 2017! Jestem po prostu ciekawa gdzie startujecie, czy stawiacie na warszawskie biegi czy może już teraz tylko na te zagraniczne? a może tak się stanie, że przybijmy sobie gdzieś po drodze piątkę?! nigdy nie wiadomo!

Ewa Goska ❤

clothes & shoes ===> Adidas shoes  ===> Pure Boost X Trainer

 

RELATED POSTS