STANIKI SPORTOWE OD REEBOKA-PRZEGLĄD

09 / 01 / 2017

Tym razem prezentuje Wam propozycje staników sportowych od Reeboka. Same zapewne wiecie, iż to jeden z Naszych niezbędników w sportowej garderobie, który chroni nasz biust podczas ruchu. Zresztą same sprawdźcie wybrane przeze mnie nowości, może jakaś pozycja na tyle Was zainteresuje, że zakupicie swój pierwszy lub kolejny dobry stanik sportowy. ?

Bardzo dobrym posunięciem Reeboka jest zastosowanie podziału w nazewnictwie tzn. na sekcje Running Bra, Combat Bra, Yoga Bra, Dance Bra czy Crossfit Bra które tym samym ułatwiają wybór stanika. Dodatkowo znalazłam w opisach produktów kilka słów o zastosowaniu technologii, polepszającym Nasz komfort podczas treningu! Przykładem jest system Speedwick dbający o odprowadzenie potu z powierzchni skóry albo tkanina SMOOTHGRIP, która zapobiega ślizganiu się i przyleganiu do ciała podczas wszelkich ruchów. Jeśli chodzi o wygląd i kolory to nadal panuję różnorodność, od tych stonowanych po te pokryte różnymi wzorami, mocnymi kolorami jak i zabudowane ale też z cienkimi, wąskimi paskami.

Na zakończenie Wam dodam mądre słowa, które znalazłam na łamach Elle===> “Idealny sportowy top powinien “unieruchomić” piersi w trakcie treningu, by amortyzować drgania i nie narażać ich na wstrząsy czy przeciążenia. Przykładowo – podczas biegania biust unosi się z każdym krokiem, przez co po jakimś czasie traci swoją jędrność i elastyczność, a gdy z dużą intensywnością ćwiczysz siłowo, może dojść do poważniejszej deformacji piersi. Raz rozciągnięta w taki sposób tkanka nie wraca już do swojego wcześniejszego kształtu, dlatego tak ważne jest uniknięcie tego procesu. Dodatkowo, perfekcyjny biustonosz sportowy powinien pochłaniać wilgoć ze skóry umożliwiając dopływ chłodzącego powietrza i nie ograniczać naszych ruchów.” Spokojnie to jest jak z butami trochę się za nimi nachodzisz aż znajdziesz te odpowiednie dla Twojej stopy. ?

 

RELATED POSTS