ULUBIEŃCY Z MAJA

01 / 06 / 2018

Wprawdzie maj już za nami, ale chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubionymi produktami, które w tym miesiącu u mnie królowały i królują nadal. Już od dłuższego czasu staram się selekcjonować to co sobie aplikuje od środka i na zewnątrz zwracając większą uwagę na skład danych produktów, na to w jaki sposób dana marka buduje wiarygodność i jak prowadzi swoje social media.

Poniżej przedstawiam Wam produkty, które przyciągnęły moją uwagę, i które mogę Wam polecić  z zamkniętymi oczami :) 

  • zacznę od książki “Pełnia Twoich możliwości”, która bez wątpienia jest bestsellerem ostatnich kilku tygodni. Nie ukrywam – kupiłam ją, gdyż wszędzie ją widziałam i prawie każdy ją miał. Ale nie zawiodłam się! Pełen jej tytuł brzmi „Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia”. Ta pozycja bez wątpienia odnosi się do Naszych czasów, w których pędzimy, gnamy i wymaga się od nas coraz więcej, ale też my sami wymagamy od siebie coraz więcej. Tej książki nie czyta się, ją się wręcz chłonie! Zawiera ona ważne wskazówki dotyczące tego, jak skupić się na swoim celu i jak do niego dążyć. Dużą uwagę zwraca na aspekt  wypoczynku, odpowiednie miejsce do pracy, cykl dnia, czy chociażby nastawienia otoczenia na osiąganie sukcesów. Atutem książki jest odwoływanie się autorów do badań naukowych, które podają w sposób przystępny dla każdego. Ale co najważniejsze – w książce jest sporo ćwiczeń, których wykonywanie pozwoli osiągnąć pełnię naszych możliwości. 
 
  •  BasicLab Dermocosmetics zestaw ze zdjęcia czyli szampon z odżywką otrzymałam od dziewczyn jakieś 3 tygodnie temu. Mam z natury bardzo cienkie włosy ale również muszę uważać na skład każdego kremu, moja skóra bardzo szybko uczula się…a produkty, które Wam pokazuje nie zawierają parabenów i sztucznych składników! Od kiedy stosuje te produkty, zauważyłam  dwie rzeczy – moje włosy na pewno odżyły, łatwiej się je układa i stały się mocniejsze;
  • kolejne cudeńko, które zaliczam do naturalnych kosmetyków to Nude by Natural. Miałam i nadal mam okazję testować ten produkt. Jest to australijska marka, która niedawno zawitała do Polski a znajdziecie ją w drogeriach Douglas; na zdjęciach widzicie cień Natural Illusion i podkład mineralny w postaci pudru. Cień jest bardzo wydajny, nie osypuje się i ma przepiękne opakowanie. Wszystkie produkty tej marki powstają z naturalnych składników! Nie zawierają konserwantów ani syntetycznych dodatków, zaś wszystkie pędzle wykonane są z  miękkich włókien syntetycznych;
  • i na sam koniec zafunduje Wam coś, co działa na mnie od środka, czyli Ashwagandha od ekipy Boca Botanica  którą aplikuje sobie zawsze rano. Zaczęłam interesować się tymi ziołowymi adaptogenami, kiedy poziom stresu był u mnie na wysokim poziomie i ciało dosyć mocno reagowało; dowiedziałam się, że właśnie korzeń Ashwagandha pomaga ukoić nerwy, ale też radzi sobie ze stresem; dodatkowo w jego składzie możemy znaleźć duże ilości żelaza. Dzięki temu produktowi odczujemy wzrost energii oraz poprawę nastroju. Polecę go chyba wszystkim – każdy z Nas boryka się z różnego rodzaju stresującymi sytuacjami, warto więc sobie pomóc czymś co nas ukoi, uspokoi i jest zdrowe!

photo by Róża 

pants from Colorshake

NAILS BY PAMELOVEPAZNOKCIE

RELATED POSTS