CHCESZ COŚ ZMIENIĆ?! ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

31 / 10 / 2018

Znowu nie chce ci się iść na trening? Tym razem podsyłam Wam kilka porad, dzięki którym z niego nie zrezygnujesz! PAMIĘTAJ – Jeszcze nikomu nie udało się nic osiągnąć, stojąc w miejscu i twoje życie nie zmieni się, jeśli ty sama nie będziesz chciała zacząć działać!

  • ZACZNIJ POZYTYWNIE MYŚLEĆ! nie skupiaj się na tym jak się strasznie spociłeś lub jakie okropne miałeś zakwasy, przypomnij sobie energię i ten wystrzał endorfin po jego zakończeniu! To one powinny być Twoim motorem napędowym! the end
  • ZAPISUJ SWOJE POSTĘPY  W DZIENNICZKU! Rozpocznij swój pamiętnik treningów. Pozwoli Tobie kontrolować ilość wyjść na siłownię czy ćwiczeń w plenerze. Chyba zdajecie sobie, że regularność w odchudzaniu i rzeźbieniu sylwetki są kluczowe!?

  • Nie patrz na innych, tych “życzliwych” każdy kiedyś zaczynał – uśmieszki czy “dobre” słowa kwituj śmiechem!  niekomfortowe uwagi? traktuj ze spokojem – sprawdzone, działa :) wówczas ten życzliwiec nie wie co powiedzieć – czuje się rozbrojony- i pozamiatane :)
  • Zastanawia Ciebie coś, nie wiesz co, jak to zrobić? każdy kiedyś zaczynał i nie musi być ekspertem od wszystkiego, po to są specjaliści, osoby dobre w swoim fachu – masz pytania pytaj! jeśli nie wiesz służę pomocą, znajdziecie mnie na instagram’ie @run-fashion, na Facebooku ale też piszcie do mnie na skrzynkę; jeżeli ja nie będę czegoś wiedziała wyślę kontakt do mądrzejszego ode mnie :)

  • PS. MOBILNE APLIKACJE MOGĄ BYĆ NAPRAWDĘ  POMOCNE! one też mobilizują! Nie tylko konta Waszych instagram’owych motywatorów działają pobudzająco, ale wiele aplikacji przypomina o swoim istnieniu wysyłając powiadomienie o tym, że długo nie ćwiczyłaś i że właśnie teraz nadszedł czas, by ponownie ją uruchomić i co jest świetne – dodatkowo możesz śledzić swoje postępy!
  • OTACZAJ SIĘ TYLKO DOBRĄ ENERGIĄ I PAMIĘTAJ – Twoja zmiana może się niektórym osobom nie podobać, ale to jest idealny test dla tych najlepszych, życzących Tobie dobrze. Jeśli nie dostajesz od nich wsparcia, nie trać na takie osoby energii. Szukaj wsparcie wszędzie tam, gdzie naprawdę jest to poparte dobrocią, zrozumieniem ale też radzę rozdawać energię, bo dobro zawsze wraca! to też mam sprawdzone :)

i chyba najważniejsze! Nigdy się nie poddawaj, życie jest zbyt krótkie! Czerp z niego pełnymi garściami!

ph by Konrad Placzki 

clothes ===> shoes Nike,  leggings&blouse  Gym Hero

RELATED POSTS